image
آدرس

بوشهر - خیابان ساحلی - اسکله جلالی

پشتیبانی

۰۰۹۸-۹۳۹۶۲۰۲۰۰۷

آدرس ایمیل

honey_mono@yahoo.com

قیمت ماهی شیر - ثبت به صورت روزانه - فیش مارکت

شیر ماهی یا ماهی شیر نام یکی از بهترین ماهی های آب شور است که از خانواده تن ماهیان می باشد.


این ماهی همچنین در خلیج فارس زیست و صید می‌شود. نوعی از ماهی فلس دار که گوشت بسیار لذیذی دارد.

ماهی شیر در منطقه وسیعی در جنوب شرقی آسیا و خاور میانه، چین، ژاپن، استرالیا و سواحل شرقی آفریقا یافت می‌شود. این ماهی از ماهی قباد بزرگتر می‌باشد ولی شکل آن به ماهی قباد شبیه است. ماهی شیر از رده تن ماهیان می‌باشد. دریازی می‌باشد و باله دمی دو شاخه از ویژگی‌های مهم این ماهی است. از نظر ظاهری بدن این ماهی دوکی شکل است و مقطع عرضی آن بیضی است. طول این ماهی بین ۱۲۰ تا ۲۴۰ سانتیمتر می‌باشد. خوراک این ماهی از ماهی‌های کوچکتر و آبزیان پلانگتونی تشکیل می‌شود. ماهی شیر در آب‌های خلیج فارس نیز وجود دارد. این ماهی را می‌توان اغلب در آب‌های کم عمق و در طول شیبهای ساحلی یافت.

این ماهی دارای استخوان‌های بلند سمی است که در صورت تماس با بسیاری از موجودات دریایی می‌تواند کشنده باشد. هر چند تاکنون گزارش‌هایی از مرگبار بودن آن برای انسان بدست نرسیده ولی ایجاد درد، سردرد و تهوع می‌کند. آن‌ها معمولاً به انسان حمله نمی‌کنند مگر آنکه تحریک شوند. در صورت گزیده شدن توسط یکی از این ماهی‌ها باید به‌سرعت عضو گزیده شده را در معرض آب گرم قرار داد و بلافاصله به پزشک مراجعه کرد. 

قیمت ماهی شیر در همه ی فواصل به دلیل میزان صید متفاوت می باشد و ماهی شیر در چند سایز مختلف ارائه می شود که قیمت سایز ها متفاوت می باشد و سایز های بزرگتر به دلیل دور ریز کمتر قیمت بیشتر نیز دارند .

فیش مارکت یکی از بزرگترین شرکت های صید و توزیع ماهی شیر در کشور می باشد که با صید روزانه ماهی شیر توانسته ایم نیاز کوچکی از کشور را تامین کنیم . جهت خرید ماهی شیر و استعلام قیمت به صفحه اصلی مراجعه کنید .